Man 8-150

Shitet nga: Bajram 23 Sht 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-163
Man 8-150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim