Shitet Rimorkio (2010) e Posa Ardhur Nga Gjermania

Shitet nga: Rinor 18 Pri 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: CLA
Shitet Rimorkio Viti i prodhimit 2010 Pesha e lejuar 750kg Eshte komplet e Zinguar
E pa Perdorur Sic shihet edhe ne Foto
Per me shum info ne numrat 044 313 689 dhe 049 432 924 dhe viber 0037744313689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim