MAN TGA 410

Shitet nga: Muhamet 23 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Shes kamion MAN TGA 410 6x2 , ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim