MERCEDES ACTROS

Shitet nga: VIJATOR 03 Maj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET KOKA TERHEQESE
MERCEDES BENZ ACTROS
VITI I PRODHIMIT 2007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim