MERCEDES BENZ 22 35

Shitet nga: driloni 12 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MERCEDES 22.35 MILLER KIPPER NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTOR MENJAC TIP TOP ESHTE GJITHQKA N RREGULL TEL VIBER 044 650 573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim