MERCEDES BENZ MB 100 2.4 DIZEL.

Shitet nga: kadrush 02 Sht 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi osht ne gjendje shum te rregullt regjistrim ka dei me 19.08.2016 dua blers serioz flm per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim