MERCEDES SPRINTER FRIGO

Shitet nga: Nebih 22 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi sprinter Frigo ne gjendje te shkelqyer, regjistrim deri ne muajin e 12/2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim