MF

Shitet nga: Luani 30 Nën 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Skipi eshte ne gjendje perfekte .posedon tri korpa.ka teleskop eshte 4×4 dhe luga e pare i hapet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim