Makin per grryrjen e asfaltit viti 1996

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 31 Tet 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makin per grryrje asfaltit viti 1996
Xhersia 50 she e sapo importuar nga xhermania e doganuar
049492622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim