Makin per prodhimin e gypave nga betoni

Shitet nga: makin per prodhimin e gypave 25 Jan 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet makina per prodhimin e gypave nga betoni te gjitha llojeve cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim