Makin terheqse e posa ardhurr nga ch

Shitet nga: halil gashi 27 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet makina terhqse e posa ardhurr nga ch
ne gjendje shum te mir. per me shum shiqo fotot
044202727
halil gashi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim