Makina e kubzave komplet me 7 kallepa

Shitet nga: Erdi 03 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet makina e kubzave komplet me 7 modele te kallepave edhe 300copa drrasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim