Makine prodhuese e plastikes dhe mulliri bluarjes

Shitet nga: Ramadan 25 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes makine per prodhimin e elementeve te plastikes dhe mulliri per bluarje te plastikes.
Makina ka 3 kallepa .
1 kallep per tiplla te stiroporit 12 mlm
2.kallep per tiplla te stiroporit 24 mlm
3.kallep per luge te makiatove
4. Mulliri per bluarjen e plastikes prodhim italian.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim