Man

Shitet nga: Fidan avdiu 01 Sht 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion man 19.403 me gjith prokolic kamioni nuk posodeon sistemin e kiperit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim