Man 10163

Shitet nga: Darko 25 Dhj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 10163 na stranim tablicama.Kamion se nalazi u PANCEVU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim