Man 10163

Shitet nga: Darko 25 Dhj 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 10163 kamion je u PANCEVU.Na stranim tablicama.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim