Man 26-291

Shitet nga: ..... 25 Mar 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes man 26-291 ne gjendje shum te mir teknike 1988 i qlajmrum esht kiper origjinal nuk esht hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim