Man 8-150 kiper

Shitet nga: ..... 13 Mar 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes manin origjinal kiper ne gjendje shum te mir teknike ka denim NUK LAJMROHEM n VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim