Man 8 224 kipper

Shitet nga: Bujar 30 Sht 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes man 8 224 kiper ne gjendje shum te mir teknike goma te reja nje vit regjistrim regjistrimi i par ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim