Man TGA 480

Shitet nga: Erdonit 19 Sht 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamjon Man Tga 480 Viti 2004 Rimorkia Minerva 25 Kubik viti 2002 Kamjonin e bojm Ndrim edhe me 4 Aks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim