Man Tga

Shitet nga: avdulla 21 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN TGA 2001 me Rimorkio 1993 . Origjinal kiper .Ne gjendje te rregullt. Bejm ndrrim me vetur deri 7000-8000euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim