Man tga 2001 me rimormio 1993

Shitet nga: avdulla 26 Tet 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shleperi ne gjendje te rregullte i qlajmruar . bejm ndrrim edhe me toke .apo ndonje vetur deri 10.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim