Man

Shitet nga: MAN 27 Nën 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin man Kiper ne gjendje prefekte viti 1997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim