Marimanga Shlep autobartje kran

Shitet nga: Qaza 15 Mar 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
autobartje.24h mundsia per bartjen e dy veturave me kamion Special,24h onllajn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim