Meiller kipper shitet komplet

Shitet nga: ahmet 01 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kipperi komplet osht tip top 3.60 2.20.0.50 i ban manit mercedesit ivecos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim