Mercedes 1017

Shitet nga: Darko 25 Dhj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 1017 na stranim tablicama.Kamion se nalazi u PANCEVU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim