Mercedes 207 Dizel Shitet

Shitet nga: Gazmend 19 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedes 2.5 Dizel viti 1989, ështe 3-4 metra,
Kamioni motorrin e ka Tiptop,
Qe 1 muj i ka dal regjistrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim