Mercedes 28

Shitet nga: ARBER 21 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim