Mercedes 408 (86)

Shitet nga: mehmet 01 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mercedes 408 dizel me denim gjendie te rregullt osht e pershtatshme per terqje te makinerve te renda sme bajt dru etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim