Mercedes 614 Vario

Shitet nga: Darko 01 Jan 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 614.Kamion se nalazi u PANCEVU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim