Mercedes 615D 2001

Shitet nga: Ylber 12 Tet 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes 615D viti i prodhimit 2001 , ka 103.000 te kaluara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim