Mercedes 711

Shitet nga: Darko 03 Mar 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodajem Mercedes 711 STRANAC.Kamion se nalazi u PANCEVU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim