Mercedes 8-14 Me Kran 4.5 tona 1992

Shitet nga: Bajram 23 Sht 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 8-14 1992 me kran 4.5 tona me gjatsi 14 metra ne gjendje shum te mir mun te na kontaktoni edhe ne viber +377-44-175-554
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim