Mercedes 8.14 kiper

Shitet nga: Avdi avdiu 19 Sht 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 8.14 kiper ne gjendje shum te mir i regjistruar i qlajmruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim