Mercedes 817

Shitet nga: Darko 25 Dhj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 817 nema papire.Kamion se nalazi u PANCEVU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim