Mercedes 9.17 kiper kran

Shitet nga: Avdiu shpk 22 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz 9.17 me kran dhe kiper viti 1996 me dogan me homologim kamijoni posedon bllokazha dhe 6 goma te reja michellin osht ne gjendje shum shum te mir i sapo ardhur ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim