Mercedes-Benz Aatego 18 23

Shitet nga: Muhamet 28 Dhj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Mercedes-Benz Aatego 18 23 viti i prodhimit 2001 i doganuar ne gjendje shum te mir ... etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim