Mercedes Benz 609 D

Shitet nga: Alberti 25 Maj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes Benz 609 D - Diesel sapo i ardhun nga Gjermania.
Eshte ne gjendje te mir dhe te rregullt,per mashum Na Kontaktoni ne Numrin 044266083 + Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim