Autobusa

Shitet nga: Bus 04 Maj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 0405
Shes autobusat ne gjendje shum te mir teknike edhe optike te sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar si dhe te gjith posedojn tüf gjerman deri ne vitin 2017 ,te gjith autobusat jan me ndrrus 6 shpejsi
Njeri prej tyre posedon edhe klim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim