Shlep. Marimanga kran

Shitet nga: Q Rafuna Dje 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 13-17
Atotranspor 24h.,mundësia per bartjen e dy veturave,edhe jasht shtetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim