Mercedes benz kipper

Shitet nga: halil 08 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 25-28
2628 me trap tpar 1989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim