Mercedes Benz

Shitet nga: Halil 05 Nën 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 26-28
Mercedes benz 26 28 ne gjendje te rregjullt me trap te par. Bejme ndrim me 4 aks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim