2635 mercedes-benz kamion

Shitet nga: donard 30 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 2635
ne gjendje tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim