shes sanakun

Shitet nga: Bujar 27 Maj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 2635
Shes sanakun miller kipper bojm ndrim edhe me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim