SHES KAMIONIN MERCEDES 709

Shitet nga: SHES KAMIONIN MERCEDES 709 14 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 709
shitet kamioni MERCEDES 709. viti i prodhimit 1983 i posa regjistruar ne gjendje te rregull .qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim