Mercedes Actros 18.53

Shitet nga: Fadil 17 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Actros 18.53 QMIMI I VOLITSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim