Mercdes Atego 817

Shitet nga: Suad 21 Qer 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR   7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Mercdes Atego 817
Viti i prodh 2001
Shitet-ndrrohet me sprinter ose kamion me peshe bartese me te madhe.
Kamioni eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim