atego

Shitet nga: nexhi 21 Mar 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
shitet kamini atego i cili per momentin gjindet ne Gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim