Kombe Mercedes Sprinter

Shitet nga: sprinter 28 Mar 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
mercedes benz 906 frigorifer viti i prodhimit 2007 me dogan te paguar qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim