Kombi

Shitet nga: Nebih 19 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes Sprinter Frigo ne gjendje te shkelqyer regjistrim deri ne muajin 12.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim